ajans

Uzun yıllardır medya planlama, danışmanlık, organizasyon ve markalaştırma alanında genç, deneyimli, dinamik ve profesyonel bir ekiple hizmet veren HH Plan Medya, sektöründe müşterilerine en iyi kaliteyi sağlamak için kurulmuştur.

Hızlı, yenilikçi, çözüm ortakları açısından estetik, dinamik, ileriye dönük, güç odaklı, takım çalışmasını benimseyen ve bu temel değerler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren HH Plan Medya, çözüm ortaklarının iletişimine yönelik reklam yatırımlarını yönlendiren ve yöneten bir iletişim uzmanı görevi görmektedir.

HH Plan Medya, iletişim dünyasının toplumu kapsayıcı varlığı karşısında, toplumun nabzını tutarak sürekli değişmekte olan ihtiyaçlar karşısında kendini yenileyip değişimi her zaman en önde takip ederken çözüm ortaklarına da bu yönde her türlü desteği sağlamaktadır.

Organizasyon alanında müşterilerinin memnuniyetini danışmanlık hizmetiyle birlikte üst seviyelerde tutmayı hedefleyen ajansımız İzmir ve Ege Bölgesinde kendi alanında başarıyı yakalamış ve üzerine artılar koyarak ilerleyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

 

Halis HAYIRLI
Ajans Başkanı

MARKALARIMIZ